V72B8T150BF
VicorVicor
V72B8T150BF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B8T150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 150W
Ngā Rauemi: V72B8T150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B8T150BF
Tau Wae V72B8T150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4322 pcs Pepa Raraunga V72B8T150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 18.75A