V72B8C150BS
Hua Hua
Tau Wae: V72B8C150BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W
Ngā Rauemi: V72B8C150BS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 597 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 597 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B8C150BS
Tau Wae V72B8C150BS Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 597 pcs Pepa Raraunga V72B8C150BS.pdf
Putanga - Mahi 150W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 8V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Ngaohihi - Taweke (Tae) 43V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 9-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V72B8C150BS
Raina Raina 85.4% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 18.75A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 72V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B8C150BS3
V72B8C150BS3
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 8V 150W