V72B8C150B
VicorVicor
V72B8C150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B8C150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 150W
Ngā Rauemi: V72B8C150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B8C150B
Tau Wae V72B8C150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4220 pcs Pepa Raraunga V72B8C150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 18.75A
Tau Wae Tuakiri V72B8C150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B8C150BF3
V72B8C150BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 150W
I roto i te taonga: 5155 pcs
Tikiake: V72B8C150BF3.pdf
RFQ
V72B5T150BS
V72B5T150BS
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
I roto i te taonga: 660 pcs
Tikiake: V72B5T150BS.pdf
RFQ
V72B8C150B3
V72B8C150B3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5719 pcs
Tikiake: V72B8C150B3.pdf
V72B5T150BN2
V72B5T150BN2
Kaihanga: Vicor Corporation
I roto i te taonga: 539 pcs
Tikiake: V72B5T150BN2.pdf
V72B5T150BN
V72B5T150BN
I roto i te taonga: 708 pcs
Tikiake: V72B5T150BN.pdf
V72B8C150BG
V72B8C150BG
Tikiake: V72B8C150BG.pdf
V72B8C150BF2
V72B8C150BF2
Tikiake: V72B8C150BF2.pdf
V72B5T150BS3
V72B5T150BS3
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: V72B5T150BS3.pdf
V72B5T150BS2
V72B5T150BS2
I roto i te taonga: 648 pcs
Tikiake: V72B5T150BS2.pdf
V72B8C150BF
V72B8C150BF
Tikiake: V72B8C150BF.pdf
V72B5T150BN3
V72B5T150BN3
I roto i te taonga: 529 pcs
Tikiake: V72B5T150BN3.pdf
V72B8C150B2
V72B8C150B2
Tikiake: V72B8C150B2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel