V72B5M150BS2
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B5M150BS2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W
Ngā Rauemi: V72B5M150BS2.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 263 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 263 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B5M150BS2
Tau Wae V72B5M150BS2 Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263 pcs Pepa Raraunga V72B5M150BS2.pdf
Putanga - Mahi 150W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 5V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 72V Ngaohihi - Taweke (Tae) 43V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari 9-DIP Module
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -55°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V72B5M150BS2
Raina Raina 85% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 30A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 30A 43V - 72V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B5T150B
V72B5T150B
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 150W
I roto i te taonga: 5393 pcs
Tikiake: V72B5T150B.pdf
RFQ
V72B5M150BS
V72B5M150BS
Kaihanga: Vicor Corporation
Whakaahuatanga: CONVERTER MOD DC/DC 5V 150W