V72B48C250B
VicorVicor
V72B48C250B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B48C250B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 250W
Ngā Rauemi: V72B48C250B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B48C250B
Tau Wae V72B48C250B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5903 pcs Pepa Raraunga V72B48C250B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.21A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.21A
Tau Wae Tuakiri V72B48C250 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B3V3T100BS2
V72B3V3T100BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
I roto i te taonga: 4669 pcs
Tikiake: V72B3V3T100BS2.pdf
RFQ
V72B48C250B3
V72B48C250B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 250W
I roto i te taonga: 449 pcs
Tikiake: V72B48C250B3.pdf
RFQ
V72B3V3T100BN
V72B3V3T100BN
I roto i te taonga: 4878 pcs
Tikiake: V72B3V3T100BN.pdf
V72B3V3T100BN2
V72B3V3T100BN2
Tikiake: V72B3V3T100BN2.pdf
V72B48C250BF3
V72B48C250BF3
Tikiake: V72B48C250BF3.pdf
V72B48C250BG
V72B48C250BG
I roto i te taonga: 499 pcs
Tikiake: V72B48C250BG.pdf
V72B3V3T100BS3
V72B3V3T100BS3
Tikiake: V72B3V3T100BS3.pdf
V72B3V3T100BS
V72B3V3T100BS
Tikiake: V72B3V3T100BS.pdf
V72B48C250BF
V72B48C250BF
Tikiake: V72B48C250BF.pdf
V72B48C250BF2
V72B48C250BF2
Tikiake: V72B48C250BF2.pdf
V72B3V3T100BN3
V72B3V3T100BN3
Tikiake: V72B3V3T100BN3.pdf
V72B48C250B2
V72B48C250B2
Tikiake: V72B48C250B2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel