V72B3V3T100B
VicorVicor
V72B3V3T100B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B3V3T100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Ngā Rauemi: V72B3V3T100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B3V3T100B
Tau Wae V72B3V3T100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5818 pcs Pepa Raraunga V72B3V3T100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 82.2%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 30.3A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 30.3A
Tau Wae Tuakiri V72B3V3T100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B3V3M100BS
V72B3V3M100BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
I roto i te taonga: 5571 pcs
Tikiake: V72B3V3M100BS.pdf
RFQ
V72B3V3M100BS2
V72B3V3M100BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4411 pcs
Tikiake: V72B3V3M100BS2.pdf
RFQ
V72B3V3T100BF2
V72B3V3T100BF2
Tikiake: V72B3V3T100BF2.pdf
V72B3V3T100BF3
V72B3V3T100BF3
Tikiake: V72B3V3T100BF3.pdf
V72B3V3T100BF
V72B3V3T100BF