V72B36C250B
VicorVicor
V72B36C250B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B36C250B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 250W
Ngā Rauemi: V72B36C250B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B36C250B
Tau Wae V72B36C250B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5677 pcs Pepa Raraunga V72B36C250B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.7%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.94A
Tau Wae Tuakiri V72B36C250 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B28T250BS
V72B28T250BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 250W
I roto i te taonga: 4078 pcs
Tikiake: V72B28T250BS.pdf
RFQ
V72B36C250B2
V72B36C250B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 250W
I roto i te taonga: 4028 pcs
Tikiake: V72B36C250B2.pdf
RFQ
V72B28T250BS3
V72B28T250BS3
Tikiake: V72B28T250BS3.pdf
V72B36C250BF3
V72B36C250BF3
Tikiake: V72B36C250BF3.pdf
V72B28T250BN2
V72B28T250BN2
Tikiake: V72B28T250BN2.pdf
V72B36C250BF2
V72B36C250BF2
Tikiake: V72B36C250BF2.pdf
V72B36C250BF
V72B36C250BF
Tikiake: V72B36C250BF.pdf
V72B36C250B3
V72B36C250B3
Tikiake: V72B36C250B3.pdf
V72B28T250BN
V72B28T250BN
Tikiake: V72B28T250BN.pdf
V72B36C250BG
V72B36C250BG
I roto i te taonga: 501 pcs
Tikiake: V72B36C250BG.pdf
V72B28T250BS2
V72B28T250BS2