V72B15M250BL
VicorVicor
V72B15M250BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B15M250BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 15V 250W
Ngā Rauemi: V72B15M250BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B15M250BL
Tau Wae V72B15M250BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 15V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5906 pcs Pepa Raraunga V72B15M250BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 15V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 86.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 16.67A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 16.67A