V72B12C250BL
VicorVicor
V72B12C250BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72B12C250BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 250W
Ngā Rauemi: V72B12C250BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 584 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 584 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72B12C250BL
Tau Wae V72B12C250BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 584 pcs Pepa Raraunga V72B12C250BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Ētahi Ingoa 1102-1438
V72B12C250BL-ND
Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 20.83A 43V - 110V Input
Nama - Whakaputa (Max) 20.83A Tau Wae Tuakiri V72B12C250
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72B12C250BL2
V72B12C250BL2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 250W
I roto i te taonga: 5890 pcs
Tikiake: V72B12C250BL2.pdf
RFQ
V72B12C250BF3
V72B12C250BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 540 pcs
Tikiake: V72B12C250BF3.pdf
RFQ
V72B12C250BL3
V72B12C250BL3