V72A8H300B
VicorVicor
V72A8H300B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V72A8H300B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 300W
Ngā Rauemi: V72A8H300B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V72A8H300B
Tau Wae V72A8H300B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5798 pcs Pepa Raraunga V72A8H300B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 43V Ngaohihi - Whakauru (Max) 110V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 37.5A 43V - 110V Input Nama - Whakaputa (Max) 37.5A
Tau Wae Tuakiri V72A8H300 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V72A8E300BS2
V72A8E300BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 300W
I roto i te taonga: 4093 pcs
Tikiake: V72A8E300BS2.pdf
RFQ
V72A8E300BS
V72A8E300BS
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4308 pcs
Tikiake: V72A8E300BS.pdf
RFQ
V72A8H300B3
V72A8H300B3
Tikiake: V72A8H300B3.pdf
V72A8H300BF3
V72A8H300BF3
Tikiake: V72A8H300BF3.pdf
V72A8H300BF2
V72A8H300BF2
Tikiake: V72A8H300BF2.pdf
V72A8E300BN2
V72A8E300BN2
Tikiake: V72A8E300BN2.pdf
V72A8H300B2
V72A8H300B2
Tikiake: V72A8H300B2.pdf
V72A8H300BG
V72A8H300BG
Tikiake: V72A8H300BG.pdf
V72A8H300BF
V72A8H300BF