V48C8T100BF
Hua Hua
Tau Wae: V48C8T100BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V48C8T100BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C8T100BF
Tau Wae V48C8T100BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5209 pcs Pepa Raraunga V48C8T100BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87.4% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Tau Wae Tuakiri V48C8T100
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C8T100BG2
V48C8T100BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: V48C8T100BG2.pdf
RFQ
V48C8M150BS2
V48C8M150BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 150W
I roto i te taonga: 4233 pcs
Tikiake: V48C8M150BS2.pdf
RFQ
V48C8T100BF2
V48C8T100BF2
I roto i te taonga: 725 pcs
Tikiake: V48C8T100BF2.pdf
V48C8T100BG3
V48C8T100BG3
I roto i te taonga: 618 pcs
Tikiake: V48C8T100BG3.pdf
V48C8T100BF3
V48C8T100BF3
I roto i te taonga: 4005 pcs
Tikiake: V48C8T100BF3.pdf
V48C8T100B2
V48C8T100B2
Tikiake: V48C8T100B2.pdf
V48C8T100B
V48C8T100B