V48C8C150BF
Hua Hua
Tau Wae: V48C8C150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 150W
Ngā Rauemi: V48C8C150BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C8C150BF
Tau Wae V48C8C150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5754 pcs Pepa Raraunga V48C8C150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 18.75A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 18.75A Tau Wae Tuakiri V48C8C150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C8C150BL
V48C8C150BL
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 150W
I roto i te taonga: 628 pcs
Tikiake: V48C8C150BL.pdf
RFQ
V48C8C150BF3
V48C8C150BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4435 pcs
Tikiake: V48C8C150BF3.pdf
RFQ
V48C8C100BS
V48C8C100BS
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 5395 pcs
Tikiake: V48C8C100BS.pdf
V48C8C150B3
V48C8C150B3
Tikiake: V48C8C150B3.pdf
V48C8C150BF2
V48C8C150BF2