V48C5E75BF
Hua Hua
Tau Wae: V48C5E75BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 75W
Ngā Rauemi: V48C5E75BF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5E75BF
Tau Wae V48C5E75BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5692 pcs Pepa Raraunga V48C5E75BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 83% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 15A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15A Tau Wae Tuakiri V48C5E75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C5E75B2
V48C5E75B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 5903 pcs
Tikiake: V48C5E75B2.pdf
RFQ
V48C5E75B3
V48C5E75B3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 885 pcs
Tikiake: V48C5E75B3.pdf
RFQ
V48C5E75BF2
V48C5E75BF2
I roto i te taonga: 5662 pcs
Tikiake: V48C5E75BF2.pdf
V48C5E50BS
V48C5E50BS
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
Tikiake: V48C5E50BS.pdf
V48C5E75BL
V48C5E75BL
I roto i te taonga: 690 pcs
Tikiake: V48C5E75BL.pdf
V48C5E75BF3
V48C5E75BF3
Tikiake: V48C5E75BF3.pdf
V48C5E75BG2
V48C5E75BG2
I roto i te taonga: 876 pcs
Tikiake: V48C5E75BG2.pdf
V48C5E75B
V48C5E75B