V48C5E100B
Hua Hua
Tau Wae: V48C5E100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V48C5E100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 602 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5E100B
Tau Wae V48C5E100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 602 pcs Pepa Raraunga V48C5E100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Tau Wae Tuakiri V48C5E100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C5C75BN2
V48C5C75BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 75W
I roto i te taonga: 4168 pcs
Tikiake: V48C5C75BN2.pdf
RFQ
V48C5E100BF
V48C5E100BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 749 pcs
Tikiake: V48C5E100BF.pdf
RFQ
V48C5C75BS2
V48C5C75BS2
I roto i te taonga: 5086 pcs
Tikiake: V48C5C75BS2.pdf
V48C5E100B2
V48C5E100B2
Tikiake: V48C5E100B2.pdf
V48C5E100BF3
V48C5E100BF3
I roto i te taonga: 700 pcs
Tikiake: V48C5E100BF3.pdf
V48C5E100BG
V48C5E100BG
I roto i te taonga: 742 pcs
Tikiake: V48C5E100BG.pdf
V48C5C75BN3
V48C5C75BN3
Tikiake: V48C5C75BN3.pdf
V48C5C75BN
V48C5C75BN
I roto i te taonga: 641 pcs
Tikiake: V48C5C75BN.pdf
V48C5E100BF2
V48C5E100BF2
Tikiake: V48C5E100BF2.pdf
V48C5C75BS3
V48C5C75BS3
Tikiake: V48C5C75BS3.pdf
V48C5E100B3
V48C5E100B3
I roto i te taonga: 718 pcs
Tikiake: V48C5E100B3.pdf
V48C5C75BS
V48C5C75BS
Tikiake: V48C5C75BS.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel