V48C5C50BF
Hua Hua
Tau Wae: V48C5C50BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: V48C5C50BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 753 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 753 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5C50BF
Tau Wae V48C5C50BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 753 pcs Pepa Raraunga V48C5C50BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 10A
Tau Wae Tuakiri V48C5C50 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C5C50BG2
V48C5C50BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 596 pcs
Tikiake: V48C5C50BG2.pdf
RFQ
V48C5C50BG
V48C5C50BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 674 pcs
Tikiake: V48C5C50BG.pdf
RFQ
V48C5C50BF3
V48C5C50BF3
I roto i te taonga: 690 pcs
Tikiake: V48C5C50BF3.pdf
V48C5C50B2
V48C5C50B2
I roto i te taonga: 999 pcs
Tikiake: V48C5C50B2.pdf
V48C5C50BF2
V48C5C50BF2