V48C5C100B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48C5C100B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 100W
Ngā Rauemi: V48C5C100B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 693 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C5C100B
Tau Wae V48C5C100B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 693 pcs Pepa Raraunga V48C5C100B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 20A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 20A
Tau Wae Tuakiri V48C5C100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C5C100BF3
V48C5C100BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 707 pcs
Tikiake: V48C5C100BF3.pdf
RFQ
V48C5C100BG
V48C5C100BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 590 pcs
Tikiake: V48C5C100BG.pdf
RFQ
V48C48T75BN3
V48C48T75BN3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 4288 pcs
Tikiake: V48C48T75BN3.pdf
V48C5C100BF2
V48C5C100BF2
I roto i te taonga: 5910 pcs
Tikiake: V48C5C100BF2.pdf
V48C5C100B3
V48C5C100B3
I roto i te taonga: 617 pcs
Tikiake: V48C5C100B3.pdf
V48C48T75BS
V48C48T75BS
Tikiake: V48C48T75BS.pdf
V48C5C100B2
V48C5C100B2
I roto i te taonga: 645 pcs
Tikiake: V48C5C100B2.pdf
V48C48T75BS3
V48C48T75BS3
Tikiake: V48C48T75BS3.pdf
V48C5C100BF
V48C5C100BF