V48C48T150BN3
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48C48T150BN3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V48C48T150BN3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C48T150BN3
Tau Wae V48C48T150BN3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4260 pcs Pepa Raraunga V48C48T150BN3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Tau Wae Tuakiri V48C48T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C48T150BG3
V48C48T150BG3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 5819 pcs
Tikiake: V48C48T150BG3.pdf
RFQ
V48C48T150BL3
V48C48T150BL3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 592 pcs
Tikiake: V48C48T150BL3.pdf
RFQ
V48C48T150BN
V48C48T150BN