V48C48H150B
Hua Hua
Tau Wae: V48C48H150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V48C48H150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 364 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 364 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C48H150B
Tau Wae V48C48H150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 364 pcs Pepa Raraunga V48C48H150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V48C48H150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C48E75BS3
V48C48E75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 5134 pcs
Tikiake: V48C48E75BS3.pdf
RFQ
V48C48E75BN3
V48C48E75BN3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5276 pcs
Tikiake: V48C48E75BN3.pdf
RFQ
V48C48H150BF
V48C48H150BF
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
Tikiake: V48C48H150BF.pdf
V48C48E75BN2
V48C48E75BN2
Tikiake: V48C48E75BN2.pdf
V48C48H150BF3
V48C48H150BF3
Tikiake: V48C48H150BF3.pdf
V48C48H150B3
V48C48H150B3