V48C48E75B
Hua Hua
Tau Wae: V48C48E75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 75W
Ngā Rauemi: V48C48E75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C48E75B
Tau Wae V48C48E75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4043 pcs Pepa Raraunga V48C48E75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 87.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 1.56A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 1.56A Tau Wae Tuakiri V48C48E75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C48E150BN2
V48C48E150BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 4290 pcs
Tikiake: V48C48E150BN2.pdf
RFQ
V48C48E75BF3
V48C48E75BF3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 4769 pcs
Tikiake: V48C48E75BF3.pdf
RFQ
V48C48E75BF
V48C48E75BF
Tikiake: V48C48E75BF.pdf
V48C48E75BF2
V48C48E75BF2
I roto i te taonga: 714 pcs
Tikiake: V48C48E75BF2.pdf
V48C48E150BS2
V48C48E150BS2
I roto i te taonga: 720 pcs
Tikiake: V48C48E150BS2.pdf
V48C48E75B3
V48C48E75B3
Tikiake: V48C48E75B3.pdf
V48C48E150BN3
V48C48E150BN3
Tikiake: V48C48E150BN3.pdf
V48C48E75B2
V48C48E75B2