V48C48E150B
Hua Hua
Tau Wae: V48C48E150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V48C48E150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C48E150B
Tau Wae V48C48E150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4611 pcs Pepa Raraunga V48C48E150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 89% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Tau Wae Tuakiri V48C48E150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C48E150BF2
V48C48E150BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 150W
I roto i te taonga: 593 pcs
Tikiake: V48C48E150BF2.pdf
RFQ
V48C48C75BN
V48C48C75BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 75W
I roto i te taonga: 686 pcs
Tikiake: V48C48C75BN.pdf
RFQ
V48C48E150BG
V48C48E150BG
I roto i te taonga: 622 pcs
Tikiake: V48C48E150BG.pdf
V48C48E150B2
V48C48E150B2
I roto i te taonga: 4320 pcs
Tikiake: V48C48E150B2.pdf
V48C48C75BN3
V48C48C75BN3
I roto i te taonga: 4583 pcs
Tikiake: V48C48C75BN3.pdf
V48C48E150BF
V48C48E150BF
I roto i te taonga: 784 pcs
Tikiake: V48C48E150BF.pdf
V48C48C75BS
V48C48C75BS
Tikiake: V48C48C75BS.pdf
V48C48E150BF3
V48C48E150BF3
I roto i te taonga: 622 pcs
Tikiake: V48C48E150BF3.pdf
V48C48E150B3
V48C48E150B3