V48C3V3M50B
Hua Hua
Tau Wae: V48C3V3M50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: V48C3V3M50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C3V3M50B
Tau Wae V48C3V3M50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4294 pcs Pepa Raraunga V48C3V3M50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 79.6% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15.15A Tau Wae Tuakiri V48C3V3M50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C3V3M50BF
V48C3V3M50BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 5261 pcs
Tikiake: V48C3V3M50BF.pdf
RFQ
V48C3V3H75BS2
V48C3V3H75BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 5956 pcs
Tikiake: V48C3V3H75BS2.pdf
RFQ
V48C3V3M50B2
V48C3V3M50B2
Tikiake: V48C3V3M50B2.pdf
V48C3V3H75BS3
V48C3V3H75BS3
Tikiake: V48C3V3H75BS3.pdf
V48C3V3M50BF2
V48C3V3M50BF2
Tikiake: V48C3V3M50BF2.pdf
V48C3V3M50BF3
V48C3V3M50BF3
Tikiake: V48C3V3M50BF3.pdf
V48C3V3H75BS
V48C3V3H75BS
Tikiake: V48C3V3H75BS.pdf
V48C3V3M50B3
V48C3V3M50B3