V48C3V3C75BS
Hua Hua
Tau Wae: V48C3V3C75BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V48C3V3C75BS.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 747 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 747 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C3V3C75BS
Tau Wae V48C3V3C75BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 747 pcs Pepa Raraunga V48C3V3C75BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 81.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 22.7A
Tau Wae Tuakiri V48C3V3C75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C3V3C75BL3
V48C3V3C75BL3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 740 pcs
Tikiake: V48C3V3C75BL3.pdf
RFQ
V48C3V3E50B3
V48C3V3E50B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 4324 pcs
Tikiake: V48C3V3E50B3.pdf
RFQ
V48C3V3C75BS2
V48C3V3C75BS2
I roto i te taonga: 4544 pcs
Tikiake: V48C3V3C75BS2.pdf
V48C3V3E50BF
V48C3V3E50BF
Tikiake: V48C3V3E50BF.pdf
V48C3V3C75BL
V48C3V3C75BL
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: V48C3V3C75BL.pdf
V48C3V3C75BS3
V48C3V3C75BS3