V48C36M150BF
Hua Hua
Tau Wae: V48C36M150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V48C36M150BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 263 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 263 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C36M150BF
Tau Wae V48C36M150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 263 pcs Pepa Raraunga V48C36M150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.6%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 4.17A
Tau Wae Tuakiri V48C36M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C36H150BS
V48C36H150BS
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
I roto i te taonga: 4995 pcs
Tikiake: V48C36H150BS.pdf
RFQ
V48C36M150B2
V48C36M150B2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5663 pcs
Tikiake: V48C36M150B2.pdf
RFQ
V48C36M150BF2
V48C36M150BF2
Tikiake: V48C36M150BF2.pdf
V48C36H150BS3
V48C36H150BS3
Tikiake: V48C36H150BS3.pdf
V48C36M150BL
V48C36M150BL
I roto i te taonga: 271 pcs
Tikiake: V48C36M150BL.pdf
V48C36M150BF3
V48C36M150BF3
Tikiake: V48C36M150BF3.pdf
V48C36H150BS2
V48C36H150BS2
Tikiake: V48C36H150BS2.pdf
V48C36M150BG2
V48C36M150BG2
Tikiake: V48C36M150BG2.pdf
V48C36M150B
V48C36M150B