V48C28T150BF
Hua Hua
Tau Wae: V48C28T150BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V48C28T150BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 686 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 686 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C28T150BF
Tau Wae V48C28T150BF Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 686 pcs Pepa Raraunga V48C28T150BF.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.36A
Tau Wae Tuakiri V48C28T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C28T150B
V48C28T150B
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W