V48C28M75BL3
Hua Hua
Tau Wae: V48C28M75BL3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 75W
Ngā Rauemi: V48C28M75BL3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C28M75BL3
Tau Wae V48C28M75BL3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4586 pcs Pepa Raraunga V48C28M75BL3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.62" H (57.9mm x 36.8mm x 15.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 88.4% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.67A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.67A Tau Wae Tuakiri V48C28M75