V48C28E75B
Hua Hua
Tau Wae: V48C28E75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 75W
Ngā Rauemi: V48C28E75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C28E75B
Tau Wae V48C28E75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1020 pcs Pepa Raraunga V48C28E75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.4%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 2.67A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 2.67A
Tau Wae Tuakiri V48C28E75 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C28E75B3
V48C28E75B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 75W
I roto i te taonga: 656 pcs
Tikiake: V48C28E75B3.pdf
RFQ
V48C28E75BF2
V48C28E75BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5532 pcs
Tikiake: V48C28E75BF2.pdf
RFQ
V48C28E150BN
V48C28E150BN
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 5126 pcs
Tikiake: V48C28E150BN.pdf
V48C28E75BG
V48C28E75BG
I roto i te taonga: 742 pcs
Tikiake: V48C28E75BG.pdf
V48C28E150BN3
V48C28E150BN3
Tikiake: V48C28E150BN3.pdf
V48C28E75B2
V48C28E75B2