V48C28E150B
Hua Hua
Tau Wae: V48C28E150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 28V 150W
Ngā Rauemi: V48C28E150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 782 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 782 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C28E150B
Tau Wae V48C28E150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 28V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 782 pcs Pepa Raraunga V48C28E150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 28V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -10°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 88.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 28V 5.36A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 5.36A
Tau Wae Tuakiri V48C28E150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C28C75BS3
V48C28C75BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 75W
I roto i te taonga: 673 pcs
Tikiake: V48C28C75BS3.pdf
RFQ
V48C28E150B3
V48C28E150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 28V 150W
I roto i te taonga: 799 pcs
Tikiake: V48C28E150B3.pdf
RFQ
V48C28E150BG
V48C28E150BG
I roto i te taonga: 610 pcs
Tikiake: V48C28E150BG.pdf
V48C28E150BF3
V48C28E150BF3
I roto i te taonga: 4724 pcs
Tikiake: V48C28E150BF3.pdf
V48C28C75BS
V48C28C75BS
I roto i te taonga: 4733 pcs
Tikiake: V48C28C75BS.pdf
V48C28C75BN
V48C28C75BN
I roto i te taonga: 647 pcs
Tikiake: V48C28C75BN.pdf
V48C28E150BF2
V48C28E150BF2
Tikiake: V48C28E150BF2.pdf
V48C28E150BF
V48C28E150BF
Tikiake: V48C28E150BF.pdf
V48C28E150B2
V48C28E150B2