V48C24C75B
Hua Hua
Tau Wae: V48C24C75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 24V 75W
Ngā Rauemi: V48C24C75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 665 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 665 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C24C75B
Tau Wae V48C24C75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 24V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 665 pcs Pepa Raraunga V48C24C75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 24V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 87.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 3.13A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 3.13A
Tau Wae Tuakiri V48C24C75 Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
V48C24C150BN3
V48C24C150BN3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 150W
I roto i te taonga: 638 pcs
Tikiake: V48C24C150BN3.pdf
RFQ
V48C24C75BG
V48C24C75BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 24V 75W
I roto i te taonga: 738 pcs
Tikiake: V48C24C75BG.pdf
RFQ
V48C24C75BF2
V48C24C75BF2
I roto i te taonga: 5786 pcs
Tikiake: V48C24C75BF2.pdf
V48C24C75B2
V48C24C75B2
I roto i te taonga: 5431 pcs
Tikiake: V48C24C75B2.pdf
V48C24C75BF
V48C24C75BF
I roto i te taonga: 651 pcs
Tikiake: V48C24C75BF.pdf
V48C24C150BN2
V48C24C150BN2
I roto i te taonga: 752 pcs
Tikiake: V48C24C150BN2.pdf
V48C24C75B3
V48C24C75B3