V48C12M75BF3
Hua Hua
Tau Wae: V48C12M75BF3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 75W
Ngā Rauemi: V48C12M75BF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C12M75BF3
Tau Wae V48C12M75BF3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5668 pcs Pepa Raraunga V48C12M75BF3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85.8% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Tau Wae Tuakiri V48C12M75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C12M75BG2
V48C12M75BG2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 75W
I roto i te taonga: 5905 pcs
Tikiake: V48C12M75BG2.pdf
RFQ
V48C12M75BF2
V48C12M75BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5036 pcs
Tikiake: V48C12M75BF2.pdf
RFQ
V48C12M75B
V48C12M75B
Tikiake: V48C12M75B.pdf
V48C12M75BL
V48C12M75BL
I roto i te taonga: 319 pcs
Tikiake: V48C12M75BL.pdf
V48C12M75BG
V48C12M75BG
I roto i te taonga: 360 pcs
Tikiake: V48C12M75BG.pdf
V48C12M75BF
V48C12M75BF