V48C12H75B
Hua Hua
Tau Wae: V48C12H75B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 12V 75W
Ngā Rauemi: V48C12H75B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48C12H75B
Tau Wae V48C12H75B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 12V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5522 pcs Pepa Raraunga V48C12H75B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 12V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85.8% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 6.25A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.25A Tau Wae Tuakiri V48C12H75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48C12H75BF2
V48C12H75BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 75W
I roto i te taonga: 4675 pcs
Tikiake: V48C12H75BF2.pdf
RFQ
V48C12H75BG
V48C12H75BG
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 437 pcs
Tikiake: V48C12H75BG.pdf
RFQ
V48C12H150BS2
V48C12H150BS2
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 12V 150W
I roto i te taonga: 4010 pcs
Tikiake: V48C12H150BS2.pdf
V48C12H75BF
V48C12H75BF
Tikiake: V48C12H75BF.pdf
V48C12H150BS3
V48C12H150BS3
Tikiake: V48C12H150BS3.pdf
V48C12H75BF3
V48C12H75BF3
Tikiake: V48C12H75BF3.pdf
V48C12H75B3
V48C12H75B3
Tikiake: V48C12H75B3.pdf
V48C12H150BN2
V48C12H150BN2
Tikiake: V48C12H150BN2.pdf
V48C12H75B2
V48C12H75B2