V48B5H200B
VicorVicor
V48B5H200B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B5H200B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 200W
Ngā Rauemi: V48B5H200B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 268 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 268 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B5H200B
Tau Wae V48B5H200B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 200W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 268 pcs Pepa Raraunga V48B5H200B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 200W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 40A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 40A Tau Wae Tuakiri V48B5H200
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B5E200BN
V48B5E200BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 200W
I roto i te taonga: 606 pcs
Tikiake: V48B5E200BN.pdf
RFQ
V48B5E200BS3
V48B5E200BS3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4040 pcs
Tikiake: V48B5E200BS3.pdf
RFQ
V48B5H200BF3
V48B5H200BF3
I roto i te taonga: 5525 pcs
Tikiake: V48B5H200BF3.pdf
V48B5E200BS
V48B5E200BS
Tikiake: V48B5E200BS.pdf
V48B5H200BG
V48B5H200BG
I roto i te taonga: 313 pcs
Tikiake: V48B5H200BG.pdf
V48B5E200BS2
V48B5E200BS2
I roto i te taonga: 491 pcs
Tikiake: V48B5E200BS2.pdf
V48B5H200BF
V48B5H200BF
Tikiake: V48B5H200BF.pdf
V48B5E200BN3
V48B5E200BN3
I roto i te taonga: 542 pcs
Tikiake: V48B5E200BN3.pdf
V48B5H200BF2
V48B5H200BF2
Tikiake: V48B5H200BF2.pdf
V48B5H200B2
V48B5H200B2
I roto i te taonga: 269 pcs
Tikiake: V48B5H200B2.pdf
V48B5E200BN2
V48B5E200BN2
Tikiake: V48B5E200BN2.pdf
V48B5H200B3
V48B5H200B3
Tikiake: V48B5H200B3.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel