V48B48T250BL
VicorVicor
V48B48T250BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B48T250BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 250W
Ngā Rauemi: V48B48T250BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 512 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B48T250BL
Tau Wae V48B48T250BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 512 pcs Pepa Raraunga V48B48T250BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 89.5% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 5.2A 36V - 75V Input
Nama - Whakaputa (Max) 5.2A Tau Wae Tuakiri V48B48T250
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B48T250BF
V48B48T250BF
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 250W
I roto i te taonga: 4983 pcs
Tikiake: V48B48T250BF.pdf
RFQ
V48B48T250BF2
V48B48T250BF2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4347 pcs
Tikiake: V48B48T250BF2.pdf
RFQ
V48B48T250BL3
V48B48T250BL3
I roto i te taonga: 433 pcs
Tikiake: V48B48T250BL3.pdf
V48B48T250BN
V48B48T250BN
I roto i te taonga: 532 pcs
Tikiake: V48B48T250BN.pdf
V48B48T250BL2
V48B48T250BL2