V48B48M300B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B48M300B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: V48B48M300B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B48M300B
Tau Wae V48B48M300B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4306 pcs Pepa Raraunga V48B48M300B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B48M250BN2
V48B48M250BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 250W
I roto i te taonga: 4224 pcs
Tikiake: V48B48M250BN2.pdf
RFQ
V48B48M300B3
V48B48M300B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 300W
I roto i te taonga: 4829 pcs
Tikiake: V48B48M300B3.pdf
RFQ
V48B48M300BF3
V48B48M300BF3
Tikiake: V48B48M300BF3.pdf
V48B48M300B2
V48B48M300B2