V48B48H300B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B48H300B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 300W
Ngā Rauemi: V48B48H300B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B48H300B
Tau Wae V48B48H300B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 300W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4529 pcs Pepa Raraunga V48B48H300B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 300W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 6.25A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.25A
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B48H300BG
V48B48H300BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 300W
I roto i te taonga: 4138 pcs
Tikiake: V48B48H300BG.pdf
RFQ
V48B48H250BN
V48B48H250BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 48V 250W
I roto i te taonga: 4257 pcs
Tikiake: V48B48H250BN.pdf
RFQ
V48B48H300B2
V48B48H300B2
Tikiake: V48B48H300B2.pdf
V48B48H250BS
V48B48H250BS
Tikiake: V48B48H250BS.pdf
V48B48H250BS2
V48B48H250BS2
Tikiake: V48B48H250BS2.pdf
V48B48H300BF2
V48B48H300BF2
Tikiake: V48B48H300BF2.pdf
V48B48H300BF3
V48B48H300BF3
Tikiake: V48B48H300BF3.pdf
V48B48H300BF
V48B48H300BF
Tikiake: V48B48H300BF.pdf
V48B48H300B3
V48B48H300B3