V48B3V3T150BF2
VicorVicor
V48B3V3T150BF2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B3V3T150BF2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Ngā Rauemi: V48B3V3T150BF2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B3V3T150BF2
Tau Wae V48B3V3T150BF2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4654 pcs Pepa Raraunga V48B3V3T150BF2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 45.45A
Tau Wae Tuakiri V48B3V3T150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B3V3T150B3
V48B3V3T150B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
I roto i te taonga: 6004 pcs
Tikiake: V48B3V3T150B3.pdf
RFQ
V48B3V3T150BF3
V48B3V3T150BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5532 pcs
Tikiake: V48B3V3T150BF3.pdf
RFQ
V48B3V3T150BF
V48B3V3T150BF
Tikiake: V48B3V3T150BF.pdf
V48B3V3M150BS3
V48B3V3M150BS3
Tikiake: V48B3V3M150BS3.pdf
V48B3V3T150B
V48B3V3T150B