V48B3V3M150B
VicorVicor
V48B3V3M150B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B3V3M150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 150W
Ngā Rauemi: V48B3V3M150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B3V3M150B
Tau Wae V48B3V3M150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4727 pcs Pepa Raraunga V48B3V3M150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 82%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 45.45A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 45.45A
Tau Wae Tuakiri V48B3V3M150 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B3V3H150BS3
V48B3V3H150BS3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 150W
I roto i te taonga: 5424 pcs
Tikiake: V48B3V3H150BS3.pdf
RFQ
V48B3V3H150BN2
V48B3V3H150BN2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5049 pcs
Tikiake: V48B3V3H150BN2.pdf
RFQ
V48B3V3M150B2
V48B3V3M150B2
Tikiake: V48B3V3M150B2.pdf
V48B3V3H150BN
V48B3V3H150BN
Tikiake: V48B3V3H150BN.pdf
V48B3V3M150BF
V48B3V3M150BF
Tikiake: V48B3V3M150BF.pdf
V48B3V3M150BF3
V48B3V3M150BF3
Tikiake: V48B3V3M150BF3.pdf
V48B3V3H150BN3
V48B3V3H150BN3
Tikiake: V48B3V3H150BN3.pdf
V48B3V3M150BF2
V48B3V3M150BF2
Tikiake: V48B3V3M150BF2.pdf
V48B3V3M150B3
V48B3V3M150B3
Tikiake: V48B3V3M150B3.pdf
V48B3V3M150BG
V48B3V3M150BG
Tikiake: V48B3V3M150BG.pdf
V48B3V3H150BS
V48B3V3H150BS