V48B36T250B
VicorVicor
V48B36T250B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48B36T250B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 250W
Ngā Rauemi: V48B36T250B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B36T250B
Tau Wae V48B36T250B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 250W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5866 pcs Pepa Raraunga V48B36T250B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 250W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 89.3%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 6.94A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 6.94A
Tau Wae Tuakiri V48B36T250 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B36M250BN2
V48B36M250BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 250W
I roto i te taonga: 5471 pcs
Tikiake: V48B36M250BN2.pdf
RFQ
V48B36T250B2
V48B36T250B2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5337 pcs
Tikiake: V48B36T250B2.pdf
RFQ
V48B36M250BN
V48B36M250BN
Tikiake: V48B36M250BN.pdf
V48B36T250BG
V48B36T250BG
I roto i te taonga: 479 pcs
Tikiake: V48B36T250BG.pdf
V48B36T250BF3
V48B36T250BF3
I roto i te taonga: 537 pcs
Tikiake: V48B36T250BF3.pdf
V48B36T250BF
V48B36T250BF
Tikiake: V48B36T250BF.pdf
V48B36T250BF2
V48B36T250BF2
Tikiake: V48B36T250BF2.pdf
V48B36M250BS2
V48B36M250BS2
Tikiake: V48B36M250BS2.pdf
V48B36M250BS3
V48B36M250BS3
Tikiake: V48B36M250BS3.pdf
V48B36T250B3
V48B36T250B3
I roto i te taonga: 538 pcs
Tikiake: V48B36T250B3.pdf
V48B36M250BS
V48B36M250BS