V48B2M100BN
Hua Hua
Tau Wae: V48B2M100BN
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 2V 100W
Ngā Rauemi: V48B2M100BN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48B2M100BN
Tau Wae V48B2M100BN Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 2V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5324 pcs Pepa Raraunga V48B2M100BN.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 2V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 2.20" W x 0.50" H (57.9mm x 55.9mm x 12.7mm)
Raupapa MINI Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case 9-DIP Module
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 75.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2V 50A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V48B2M100 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48B2M100BG3
V48B2M100BG3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 2V 100W
I roto i te taonga: 5119 pcs
Tikiake: V48B2M100BG3.pdf
RFQ
V48B2M100BG2
V48B2M100BG2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5864 pcs
Tikiake: V48B2M100BG2.pdf
RFQ
V48B2M100BN3
V48B2M100BN3
Tikiake: V48B2M100BN3.pdf
V48B2M100BS
V48B2M100BS
Tikiake: V48B2M100BS.pdf
V48B2M100BS3
V48B2M100BS3
Tikiake: V48B2M100BS3.pdf
V48B2M100BN2
V48B2M100BN2