V48A8C400B
VicorVicor
V48A8C400B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48A8C400B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 400W
Ngā Rauemi: V48A8C400B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48A8C400B
Tau Wae V48A8C400B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4911 pcs Pepa Raraunga V48A8C400B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 400W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.8%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 50A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 50A
Tau Wae Tuakiri V48A8C400 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48A8C400BF2
V48A8C400BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 400W
I roto i te taonga: 4675 pcs
Tikiake: V48A8C400BF2.pdf
RFQ
V48A5T400BS2
V48A5T400BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 400W
I roto i te taonga: 5220 pcs
Tikiake: V48A5T400BS2.pdf
RFQ
V48A5T400BN3
V48A5T400BN3
Tikiake: V48A5T400BN3.pdf
V48A8C400BF
V48A8C400BF
Tikiake: V48A8C400BF.pdf
V48A5T400BS3
V48A5T400BS3
Tikiake: V48A5T400BS3.pdf
V48A8C400B3
V48A8C400B3
Tikiake: V48A8C400B3.pdf
V48A5T400BN
V48A5T400BN
Tikiake: V48A5T400BN.pdf
V48A8C400BG
V48A8C400BG
I roto i te taonga: 377 pcs
Tikiake: V48A8C400BG.pdf
V48A5T400BS
V48A5T400BS
Tikiake: V48A5T400BS.pdf
V48A8C400BF3
V48A8C400BF3
Tikiake: V48A8C400BF3.pdf
V48A5T400BN2
V48A5T400BN2
Tikiake: V48A5T400BN2.pdf
V48A8C400B2
V48A8C400B2
Tikiake: V48A8C400B2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel