V48A5M400B
VicorVicor
V48A5M400B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V48A5M400B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 400W
Ngā Rauemi: V48A5M400B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V48A5M400B
Tau Wae V48A5M400B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 400W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4529 pcs Pepa Raraunga V48A5M400B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 36V Ngaohihi - Whakauru (Max) 75V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 4.60" L x 2.20" W x 0.54" H (116.8mm x 55.9mm x 13.7mm)
Raupapa Maxi Mana (Watts) 400W
Packaging Bulk Paa / Case Full Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 84.5%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 80A 36V - 75V Input Nama - Whakaputa (Max) 80A
Tau Wae Tuakiri V48A5M400 Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V48A5M400BG
V48A5M400BG
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 400W
I roto i te taonga: 4222 pcs
Tikiake: V48A5M400BG.pdf
RFQ
V48A5M400BF3
V48A5M400BF3
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4520 pcs
Tikiake: V48A5M400BF3.pdf
RFQ
V48A5H400BS
V48A5H400BS
Tikiake: V48A5H400BS.pdf
V48A5M400BF2
V48A5M400BF2
Tikiake: V48A5M400BF2.pdf
V48A5M400B2
V48A5M400B2