V375C8M100BF3
Hua Hua
Tau Wae: V375C8M100BF3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 8V 100W
Ngā Rauemi: V375C8M100BF3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C8M100BF3
Tau Wae V375C8M100BF3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 8V 100W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5694 pcs Pepa Raraunga V375C8M100BF3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 8V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 100W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 82.2% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 8V 12.5A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 12.5A Tau Wae Tuakiri V375C8M100
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C8M100B3
V375C8M100B3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 8V 100W
I roto i te taonga: 4661 pcs
Tikiake: V375C8M100B3.pdf
RFQ
V375C8M100BG2
V375C8M100BG2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 5569 pcs
Tikiake: V375C8M100BG2.pdf
RFQ
V375C8M100BF
V375C8M100BF