V375C5H50B
Hua Hua
Tau Wae: V375C5H50B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 5V 50W
Ngā Rauemi: V375C5H50B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C5H50B
Tau Wae V375C5H50B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 5V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4963 pcs Pepa Raraunga V375C5H50B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 5V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 80.9% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 10A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 10A Tau Wae Tuakiri V375C5H50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C5H100BN2
V375C5H100BN2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 100W
I roto i te taonga: 465 pcs
Tikiake: V375C5H100BN2.pdf
RFQ
V375C5H50B2
V375C5H50B2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 5V 50W
I roto i te taonga: 4833 pcs
Tikiake: V375C5H50B2.pdf
RFQ
V375C5H50BG
V375C5H50BG
I roto i te taonga: 503 pcs
Tikiake: V375C5H50BG.pdf
V375C5H100BN3
V375C5H100BN3
I roto i te taonga: 5608 pcs
Tikiake: V375C5H100BN3.pdf
V375C5H100BS
V375C5H100BS
I roto i te taonga: 500 pcs
Tikiake: V375C5H100BS.pdf
V375C5H50BF3
V375C5H50BF3
Tikiake: V375C5H50BF3.pdf
V375C5H50BF
V375C5H50BF
Tikiake: V375C5H50BF.pdf
V375C5H50BF2
V375C5H50BF2