V375C48C150BL
VicorVicor
V375C48C150BL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C48C150BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 48V 150W
Ngā Rauemi: V375C48C150BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 679 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 679 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C48C150BL
Tau Wae V375C48C150BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 48V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 679 pcs Pepa Raraunga V375C48C150BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 48V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Ētahi Ingoa 1102-1398
V375C48C150BL-ND
Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86.3% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 3.13A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.13A Tau Wae Tuakiri V375C48C150