V375C3V3T75B2
Hua Hua
Tau Wae: V375C3V3T75B2
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V375C3V3T75B2.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C3V3T75B2
Tau Wae V375C3V3T75B2 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4332 pcs Pepa Raraunga V375C3V3T75B2.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 22.7A Tau Wae Tuakiri V375C3V3T75