V375C3V3M75BL
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C3V3M75BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V375C3V3M75BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 278 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 278 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C3V3M75BL
Tau Wae V375C3V3M75BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 278 pcs Pepa Raraunga V375C3V3M75BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -55°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ngā āhuatanga OVP, UVLO He pai 79%
Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input Nama - Whakaputa (Max) 22.7A