V375C3V3C75BS
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C3V3C75BS
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V375C3V3C75BS.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C3V3C75BS
Tau Wae V375C3V3C75BS Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5927 pcs Pepa Raraunga V375C3V3C75BS.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.54" H (57.9mm x 36.8mm x 13.7mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 79% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 22.7A Tau Wae Tuakiri V375C3V3C75
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C3V3C75BL
V375C3V3C75BL
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W
I roto i te taonga: 692 pcs
Tikiake: V375C3V3C75BL.pdf
RFQ
V375C3V3C75BS2
V375C3V3C75BS2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 6030 pcs
Tikiake: V375C3V3C75BS2.pdf
RFQ
V375C3V3E50B
V375C3V3E50B
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 4570 pcs
Tikiake: V375C3V3E50B.pdf
V375C3V3C75BN
V375C3V3C75BN
I roto i te taonga: 729 pcs
Tikiake: V375C3V3C75BN.pdf
V375C3V3C75BS3
V375C3V3C75BS3