V375C3V3C75BF
Vicor CorporationVicor Corporation
Vicor Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C3V3C75BF
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W
Ngā Rauemi: V375C3V3C75BF.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 850 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 850 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C3V3C75BF
Tau Wae V375C3V3C75BF Kaihanga Vicor Corporation
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 850 pcs Pepa Raraunga V375C3V3C75BF.pdf
Putanga - Mahi 75W Putanga - Whakaputa 4 -
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 3.3V
Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V Ngaohihi - Taweke (Tae) 250V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO RoHS Tūnga Bulk
Ripa Tae - Raatau Rawa ITE (Commercial) Ko te poari Quarter Brick
Whirihoranga Whakaputa 1 Tae Mahi -20°C ~ 100°C
Momo Tae Through Hole Waehanga Kaihanga V375C3V3C75BF
Raina Raina 79% Ngā āhuatanga OVP, UVLO
Ngā Tohu Hua 22.7A Whakaahua nui Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 22.7A 250V - 425V Input
Whakaahuatanga CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 75W I teie nei - Breakover 3kV (3000V)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C3V3C75BF2
V375C3V3C75BF2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 75W