V375C3V3C50B3
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C3V3C50B3
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: V375C3V3C50B3.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C3V3C50B3
Tau Wae V375C3V3C50B3 Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4362 pcs Pepa Raraunga V375C3V3C50B3.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 3.3V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 50W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -20°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 77% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 15.15A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 15.15A Tau Wae Tuakiri V375C3V3C50
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C36T75BS2
V375C36T75BS2
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 75W
I roto i te taonga: 5336 pcs
Tikiake: V375C36T75BS2.pdf
RFQ
V375C3V3C50BG3
V375C3V3C50BG3
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 3.3V 50W
I roto i te taonga: 5813 pcs
Tikiake: V375C3V3C50BG3.pdf
RFQ
V375C3V3C50B
V375C3V3C50B