V375C36T150B
VicorVicor
Vicor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V375C36T150B
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 150W
Ngā Rauemi: V375C36T150B.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C36T150B
Tau Wae V375C36T150B Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 150W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 6044 pcs Pepa Raraunga V375C36T150B.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.57" H (57.9mm x 36.8mm x 14.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 150W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 86% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 4.17A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 4.17A Tau Wae Tuakiri V375C36T150
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V375C36M75BN
V375C36M75BN
Kaihanga: Vicor
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 75W
I roto i te taonga: 4318 pcs
Tikiake: V375C36M75BN.pdf
RFQ
V375C36M75BN2
V375C36M75BN2
Kaihanga: Vicor
I roto i te taonga: 4333 pcs
Tikiake: V375C36M75BN2.pdf
RFQ
V375C36T150B3
V375C36T150B3
Whakaahuatanga: DC DC CONVERTER 36V 150W
Tikiake: V375C36T150B3.pdf
V375C36T150B2
V375C36T150B2
Tikiake: V375C36T150B2.pdf
V375C36T150BF2
V375C36T150BF2
Tikiake: V375C36T150BF2.pdf
V375C36T150BF3
V375C36T150BF3
I roto i te taonga: 540 pcs
Tikiake: V375C36T150BF3.pdf
V375C36T150BG
V375C36T150BG
I roto i te taonga: 609 pcs
Tikiake: V375C36T150BG.pdf
V375C36T150BF
V375C36T150BF