V375C36H75BL
Hua Hua
Tau Wae: V375C36H75BL
Kaihanga / Waitohu: Vicor
Whakaahuatanga hua DC DC CONVERTER 36V 75W
Ngā Rauemi: V375C36H75BL.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V375C36H75BL
Tau Wae V375C36H75BL Kaihanga Vicor
Whakaahuatanga DC DC CONVERTER 36V 75W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4102 pcs Pepa Raraunga V375C36H75BL.pdf
Putanga - Whakaputa 3 - Putanga - Mahi 2 -
Putanga - Whakaputa 1 36V Putanga - Whakamotu 3kV
Momotuhi - Input (Min) 250V Ngaohihi - Whakauru (Max) 425V
Momo Isolated Module Rahi / Rahi 2.28" L x 1.45" W x 0.65" H (57.9mm x 36.8mm x 16.5mm)
Raupapa MICRO Mana (Watts) 75W
Packaging Bulk Paa / Case Quarter Brick
Tae Mahi -40°C ~ 100°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Ngā āhuatanga OVP, UVLO
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Isolated Module DC DC Converter 1 Output 36V 2.08A 250V - 425V Input
Nama - Whakaputa (Max) 2.08A Tau Wae Tuakiri V375C36H75